Literatura
Spotkania autorskie online Agnieszką Grzelak

Spotkania autorskie online Agnieszką Grzelak

  • 2021-07-08, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Facebook.com/empikcom

Opis

Agnieszka Grzelak, jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek, prezentuje interaktywny dziennik podróży, który wzbogaci doświadczenie odkrywania nowych miejsc. O tym, jakie przygody zainspirowały ją do stworzenia książki „Travel Challenge” (Wydawnictwo YA!), autorka opowie podczas spotkania online. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.
 
Agnieszka Grzelak przekonuje, że można podróżować inaczej. „Travel Challenge” to dziennik czekający na zapełnienie niezapomnianymi wspomnieniami i niespodziewanymi wydarzeniami z podróży. Łączy funkcje notatnika, poradnika, który pomaga w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach i activity booka pełnego wyzwań, którymi można dzielić się w mediach społecznościowych.
Polecamy
Ostatnio dodane
Marvel Fresh.  Amazing Spider-Man - Rzeź absolutna
Premiery komiksów Egmontu na grudzień 2022

Sprawdźcie, co można przeczytać w tym miesiącu albo kupić na prezent świąteczny!

Anyway, Paulina Świst
Paulina Świst powraca z książką "Anyway". Będzie kolejny bestseller tajemniczej autorki?

Autorka odsłania najciemniejsze zakamarki adwokackiego świata.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.