Nowości - Literatura

"Michał Koterski. To już moje ostatnie życie" - premiera książki już w kwietniu

2023-03-09 10:24:16

Już 12 kwietnia 2023 roku nakładem Wydawnictwa Znak ukaże się rozmowa Michała Koterskiego z Beatą Nowicką pt. "Michał Koterski. To już moje ostatnie życie".

Michał Koterski. To już moje ostatnie życie
- Przeleciał mi przed oczami film z życia i zrozumiałem, że jak dzisiaj się nie zatrzymam, to już nigdy nie powtórzy się taka szansa. Umrę tu samotnie. Zaćpam się, zapiję, zachleję na śmierć. To będzie mój koniec - Michał Koterski.

Od czternastego roku życia zażywał narkotyki. W liceum zamiast do szkoły chodził do klubów, gdzie zaprzyjaźnił się z lokalnymi gangsterami. Parę dni przed maturą pilnował ojca, żeby ten nie zapił się na śmierć. Po sukcesie filmu "Dzień świra", w którym zagrał Sylwusia, nie było lepiej. Na każdą imprezę przychodził naćpany lub pijany. Były sytuacje, których nie miał prawa przeżyć. Lubił się leczyć, jeździł do ośrodków dla uzależnionych, chodził na terapie, na mityngi. Robił to w jednym celu: aby się „podreperować”, żeby potem „lepiej się zażywało”. Nikt nie wierzył, że uda mu się wygrać z uzależnieniami. Nawet on sam.
 
Co stało się w jego życiu, że dzisiaj jest „czysty”? W szczerej rozmowie z Beatą Nowicką opowiada o życiu na krawędzi i o swojej przemianie.

Ta historia zabrzmi jak spowiedź z "Wszyscy jesteśmy Chrystusami".

Polecamy przeczytać też: Michał Koterski: Nawet wielcy aktorzy zawsze się boją [Wywiad]

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Beata Nowicka, wywiad, biografia, filmy,m role, aktor, 2023
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Katarzyna Bonda, Urodzony morderca
Katarzyna Bonda prezentuje kryminał "Urodzony morderca"

Przed nami nowy tom serii z profilerem śledczym Hubertem Meyerem!

Rzeczy, ktÃłre robimy w ciemności
Nadchodzi nowy thriller Jennifer Hillier "Rzeczy, które robimy w ciemności"

Autorka po mistrzowsku potrafi łączyć wątki obyczajowe z kryminalną intrygą.

Igor Brejdygant
Igor Brejdygant powraca z nowym kryminałem "Spirala"

Przed nami kolejna powieść autora "Szadzi", "Paradoksu" i "Rysy".

Polecamy
Jakub Gończyk - ksiąÅźka Pies
"Pies" - książka o realiach pracy policjantów w Polsce

Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się policja.

Pomsta opowieść miasta tarnowa
"Pomsta. Opowieść Miasta Tarnowa" - książka kryminalna napisana przez poetę

Na rynku wydawniczym pojawił się nowy koń. Być może czarny. W końcu to kryminał i to całkiem pomysłowy, bo osadzony w Tarnowie XVIII. wieku.

Ostatnio dodane
Katarzyna Bonda, Urodzony morderca
Katarzyna Bonda prezentuje kryminał "Urodzony morderca"

Przed nami nowy tom serii z profilerem śledczym Hubertem Meyerem!

Rzeczy, ktÃłre robimy w ciemności
Nadchodzi nowy thriller Jennifer Hillier "Rzeczy, które robimy w ciemności"

Autorka po mistrzowsku potrafi łączyć wątki obyczajowe z kryminalną intrygą.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.