Literatura
Spotkanie autorskie online z Rebeccą F. Kuang

Spotkanie autorskie online z Rebeccą F. Kuang

  • 2021-07-06, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Facebook.com/empikcom

Opis

Finał bestsellerowej „Trylogii wojen makowych” inspirowanej XX-wieczną historią Chin wreszcie w Polsce! Z tej okazji pisarka Rebecca F. Kuang, weźmie udział w spotkaniu autorskim z cyklu Premiera online.

Fani „Trylogii wojen makowych” wreszcie doczekali się ostatniego tomu serii. Jak zakończy się historia Rin, sieroty wojennej, która pomimo doświadczanych tragedii wciąż pozostaje nieugięta i pełna siły woli? Z okazji premiery książki „Płonący bóg. Trylogia wojen makowych. Tom 3” (Wydawnictwo Fabryka Słów) Rebecca F. Kuang weźmie udział w spotkaniu online z polskimi czytelnikami. To okazja dla fanów trylogii, aby zadać autorce nurtujące ich pytania i podzielić się wrażeniami z lektury z innymi miłośnikami cyklu. Rozmowę z pisarką poprowadzi Katarzyna Borowiecka, a tłumaczenie na język polski zapewni Anna Rosiak.

Polecamy
Ostatnio dodane
Kot w Tokio
"Kot w Tokio" - wielobarwny obraz metropolii w książce Nicka Bradleya

Kim jest tajemniczy kot spacerujący ulicami miasta?

Jak rozpoznać psychopatę
Wkrótce dowiemy się "Jak rozpoznać psychopatę"

Autor pracował nad najciekawszymi i najbardziej niepokojącymi przypadkami psychopatów ostatnich lat.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.