Literatura
Europejska Noc Literatury 2020

Europejska Noc Literatury 2020

  • 2020-08-29
  • Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 63.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

Literackie święto z powodu pandemii koronawirusa zamiast wiosną odbyło się latem: na 9. odsłonę wydarzenia Strefa Kultury Wrocław zaprosiła już 29 sierpnia 2020r.

Temat oraz lokalizacja tegorocznej edycji Europejska Noc Literatury, ogłoszone na początku roku, pozostały niezmienne. Kuratorem 9. odsłony wrocławskiego wydarzenia jest dziennikarz literacki i pisarz Max Cegielski_oficjalnie. To właśnie on jest autorem koncepcji tematycznej Europejskiej Nocy Literatury 2020, która odbędzie się pod hasłem „Podróż”.

Aktorzy na zdjęciach:
Eliza Rycembel
Magdalena Popławska
Krystyna Czubówna
Krzysztof Czeczot
Anna Dereszowska
Andrzej Zieliński
Jarosław Boberek
Andrzej Konopka

ip
Fot:Krzysztof Zatycki 

Polecamy
Ostatnio dodane
Laureaci Angelusa i Silesiusa
Wspólna gala Angelusa i Silesiusa w 2021 roku

Laureatów obu nagród poznamy 16 października.

KsiąÅźki dla kaÅźdego - co kupić na prezent
Książki dla każdego - co kupić na prezent, by był trafiony?

Warto pamiętać, że książka ma szansę stać się fantastycznym upominkiem nawet dla osób, które nie koniecznie dużo czytają.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.