Dzieje się - Literatura

Piękne książki dla zakochanych

O miłości, erotyki i romanse

2018-02-06 12:07:40

Dla miłośników literatury, najlepszym prezentem na Walentynki jest dobra książka o miłości. Wydawnictwo Psychoskok przygotowało dla was specjalny bukiet książek dla zakochanych. Tematyka to oczywiście romans, erotyka i miłość. Zobaczcie polecane książki dla zakochanych!

Zobacz książki o miłości >>

Taniec z motylem - książki o miłości

Opowieść o uczuciu wystawianym na próbę

Historię Sophie i Aleksa rozpoczęła książka „Nigdy cię nie zapomniałam” Marty W. Staniszewskiej. Losy młodych, pełnych energii, obdarzonych wysokim libido bohaterów nie pozwalają oderwać się od lektury. Po pierwszym spotkaniu zakończonym satysfakcjonującym seksem, Sophie liczy na więcej, niestety Aleks już się nie pojawia. Uniemożliwi mu to tragiczne wydarzenie. Los da parze jeszcze jedną szansę, bo ponownie spotkają się po pięciu latach. Okaże się, że namiętność, która ich połączyła, nabierze nowych sił. By dowiedzieć się, jak zakończy się burzliwa historia tej pary, powinniśmy sięgnąć po książkę „Nigdy nie pozwolę ci odejść”. Jest to pełna zaskakujących zwrotów akcji, kontynuacja powieści. Musimy po nią sięgnąć, by przekonać się, czy zakochani unikną grożących im niebezpieczeństw.

Koncentrując się na książkach autorki, należy wskazać jeszcze jedną pozycję. „I obiecuję ci miłość” to subtelna, naznaczona skrajnymi emocjami i erotyzmem powieść. Przyjrzymy się w niej skomplikowanym, małżeńskim relacjom. Zrozumiemy, jak wiele mogą zniszczyć konwenanse. Sprawdzimy, co może zmienić zapomniane przed laty uczucie. Na drodze głównej bohaterki stanie bowiem dawny ukochany. Czy dla niego zdecyduje się porzucić męża?

Psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminał

Doskonałym podarunkiem na Walentynki może stać się również „Trylogia Ciszy”. Alicja Masłowska-Burnos stworzyła psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału – ,,Nie wchodź w moją ciszę”. Ta pierwsza część trylogii zyskała zainteresowanie jeszcze przed premierą. Historia uczucia, jakie połączyło Maję Karewicz i Adama Starskiego porwała serca Czytelników. To dlatego tak dużą popularnością cieszyła się druga część trylogii – „Odprowadzam ciszę” oraz trzecia – „Osobliwość ciszy”. Fakt, że tę jedną całość tworzą, aż trzy pozycje sprawia, że walentynkowy upominek może stać się naprawdę niezapomniany.

Różne odcienie miłości

Miłość pięknie ukazują również książki Anny Wysockiej-Kalkowskiej. Autorka doskonale opisuje emocje targające ludzką duszą, dlatego silnych wrażeń nie zabraknie. Co więcej, zyskamy okazję, by zetknąć się z wieloma odcieniami miłości. To jedno uczucie miewa przecież niejedno oblicze. „Taniec z motylami” na pewno poruszy niejedno serce. Powieść dowodzi, że skrywane przez nas sekrety pewnego dnia mogą zmienić wszystko. Niebanalnym podarkiem okaże się również książka „Kiedy wiosna nie nadchodzi”. Za oknami aura jeszcze długo się nie zmieni, ale ta opowieść rozgrzeje nasze wnętrze. Silne wzruszenia zapewni natomiast książka „Moje życie bez ciebie”. Miłość nie kończy się przecież wraz z odejściem ukochanego. Jak jednak radzić sobie ze startą?

MD/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: tytuły, powieści, polecane, autorzy, autorki

Książki dla zakochanych (8)

Książki dla zakochanych  - Zdjęcie nr 1
Książki dla zakochanych  - Zdjęcie nr 2
Książki dla zakochanych  - Zdjęcie nr 3
Książki dla zakochanych  - Zdjęcie nr 4
Książki dla zakochanych  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Srebrny Kruk
Rusza przedsprzedaż książki "Srebrny Kruk"

Powieść Michała J. Sobocińskiego to pięć pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń prowadzących do jednego celu.

ksiÄ…Åźka
Dlaczego warto czytać książki?

Znamy plusy wynikające z czytania!

Polecamy
Przerażająca prawda o "Zatoce świń"
Przerażająca prawda o "Zatoce świń"

Gwałt, zastraszanie i samobójstwo. "Zatoka świń" pozwala poznać tragiczną historię wykorzystywanych dziewczyn.

Ostatnio dodane
Srebrny Kruk
Rusza przedsprzedaż książki "Srebrny Kruk"

Powieść Michała J. Sobocińskiego to pięć pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń prowadzących do jednego celu.

Kupony i kody rabatowe