Nowości - Literatura

"Ostatni Strażnik" Jeffa Grubba w księgarniach dla fanów Warcrafta

2019-07-04 08:43:21

W księgarniach jest już wyczekiwana przez fanów Warcrafta powieść "Ostatni Strażnik" Jeffa Grubba. Wypełnia ona lukę w wydarzeniach między "Narodzinami hordy" a "Falami ciemności". Stała się też podstawą nowej wersji opowieści na potrzeby filmowego uniwersum "Warcraft the movie: Początek". Jeśli jesteście ciekawi, jak bardzo Blizzard zmienił przygody Khadgara i Medivha, sięgnijcie po ten tytuł!

Warcraft: Ostatni Strażnik

Wichrogród, ludzkie królestwo założone w zamierzchłej przeszłości przez potomków Thoradina, pierwszego króla ludzi, przez wieki wychodziło zwycięsko z konfrontacji z dzikimi istotami zamieszkującymi kontynent. Jego mury oparły się armiom trolli, watahom gnoli i surowym wiatrom, od których Wichrogród wziął swoją nazwę. Nowe zagrożenie może się jednak okazać bardziej zabójcze! Cała nadzieja w ekscentrycznym Medivhie – Strażniku Tirisfal – najpotężniejszym magu całego Azeroth.

Po latach oporu zgodził się on przyjąć w swojej samotni Khadgara, młodego czarodzieja z Dalaranu. Wkrótce młodzieniec będzie musiał się zmierzyć nie tylko z chaotyczną i dziką magią jaką Strażnik zgromadził w wieży Karazhan, ale też z równie nieprzewidywalnym i nie mniej niebezpiecznym charakterem jej pana…

MD/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: powieść, reedycja, opis, 2019
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ostatni StraÅźnik
"Ostatni Strażnik" Jeffa Grubba w księgarniach dla fanów Warcrafta

Książka wypełnia lukę w wydarzeniach między "Narodzinami hordy" a "Falami ciemności".

Polecamy
Muzycznie i filmowo w Znaku
Muzycznie i filmowo w Znaku

Mroczna historia najsłynniejszej blondynki filmowego świata i quasi-autobiografia Erica-Emmanuela Schmitta z muzyką Mozarta to najnowsze propozycje wydawnictwa Znak.

Biografia ikony Bollywoodu
Biografia ikony Bollywoodu

"Król Bollywoodu. Shah Rukh Khan" to pasjonująca opowieść o życiu supergwiazdy indyjskiego kina oraz o kulisach barwnego świata Bollywoodu.

Ostatnio dodane