Nowości - Literatura

"Niewolnik" o tym jak, śpiączka odmienia sposób patrzenia na świat

2018-01-03 11:32:55

Już w styczniu ukaże się głęboka w swym przekazie książka "Niewolnik" autorstwa Ananda Dilvara. Jest to emocjonująca historia mężczyzny przebywającego po wypadku w śpiączce.

Niewolnik

Bohater wszystko widzi, czuje i słyszy. Nawet rozważania o tym, by odłączyć go od aparatury, ponieważ jest już rośliną, a jego nerka przyda się komuś innemu. Pod wpływem takich przeżyć zmienia się jego sposób patrzenia na świat. Książka jest bardzo wzruszającą opowieścią zmiany stosunku do życia zarówno jego i rodziny. Niesie piękne przesłanie i zmusza do refleksji.

Książka dedykowana jest bliskim i przyjaciołom osób będących w śpiączce, czytelnikom, którzy stracili bliską osobę oraz wszystkim osobom, które szukają wzruszającej lektury, która może odmienić ich sposób patrzenia na świat. Myślę, że "Niewolnik" ma szansą wyraźnie i na stałe wpisać się w nurt książek z gatunku "Dowód" czy "Jeszcze jeden oddech".

ip

Słowa kluczowe: książka, powieść, Anand Dilvar, życie w śpiączce
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Srebrna Dziewczyna
"Srebrna Dziewczyna" - Leslie Pietrzyk pisze o kobiecej przyjaźni

Dawno nie było tak głębokiej i zarazem tak przerażającej książki.

TwÃłj Simon
Debiutuje filmowe wydanie powieści "Twój Simon"

Ekranizacja tej książki pojawi się niebawem w kinach.

Polecamy
Stig z Top Gear uczy fanów "Jak prowadzić"
Stig z Top Gear uczy fanów "Jak prowadzić"

4 listopada ukazała się książka "Jak prowadzić", autorstwa Bena Collinsa, czyli Stiga - znakomitego kierowcy z programu Top Gear.

Kawa z Buddą
Kawa z Buddą

Taka okazja nieczęsto się trafia: oto jeden z kilku największych duchowych przywódców ludzkości zgadza się na rozmowę i osobiście przybywa na spotkanie. Co nam powie?

Ostatnio dodane
Srebrna Dziewczyna
"Srebrna Dziewczyna" - Leslie Pietrzyk pisze o kobiecej przyjaźni

Dawno nie było tak głębokiej i zarazem tak przerażającej książki.

Kupony i kody rabatowe