Nowości - Literatura

Miłość, skandal i podróż w czasie w książce "Tylko dla dorosłych"

2019-07-08 13:00:50

14 sierpnia 2019 w księgarniach pojawi się pozycja "Tylko dla dorosłych". W swojej nowej powieści Nina Majewska-Brown prezentuje nam historię pełną namiętności, która ma przyprawić czytelników o szybsze bicie serca.

Tylko dla dorosłych

O książce

Klara ma pewną pracę, mieszkanie po babci i wiedzie spokojne życie singielki. Ma też kompleksy, matkę, która nie może się doczekać jej ślubu, i okrągłe urodziny, o których woli nie pamiętać. Oraz szalone przyjaciółki, które uznały, że najwyższa pora, by Klara wzięła sprawy w swoje ręce, i wyciągnęły ją na babski dzień w SPA. Spektakularną metamorfozę wieńczy niespodzianka stulecia. A właściwie nawet kilku, bo po upadku na zajęciach z tańca na rurze, które są urodzinowym prezentem, Klara budzi się w… 1881 roku!

Po pierwszym szoku odkrywa, że ta zmiana ma swoje plusy. Klara jest traktowana jak dama, a niecodzienna sytuacja budzi w niej ukryte dotąd śmiałość i odwagę. Czas zaszaleć! Przystojny i czarujący Konstanty wydaje się idealnym kandydatem na namiętnego kochanka. Ale to, co miało być tylko chwilową przygodą, niespodziewanie przeradza się w prawdziwe uczucie. Droga do szczęścia nie jest jednak usłana różami: desperacko pragnąca wydać córkę za mąż pani matka pcha Klarę w ramiona dużo starszego wdowca, a wszechwładna baronowa niezbyt przychylnie patrzy na fascynację Konstantego, jej jedynego spadkobiercy, uboższą krewną. Zakochani nie zamierzają jednak dbać o konwenanse. Skandal wisi w powietrzu… Czy ich miłość to przetrwa? I czy odnajdą się w innym czasie?

Sylwetka autorki

Nina Majewska-Brown – pisarka, absolwentka filologii polskiej i klasycznej oraz dziennikarstwa, poznanianka i – jak sama o sobie pisze – „kobieta udomowiona”. Pracowała w kilku wydawnictwach, gdzie promowała najlepszą literaturę polską i zagraniczną. Jest autorką popularnych serii Nina Braun i Anka. Poza pisaniem książek uwielbia gotować, pracować w ogrodzie, robić na drutach i spędzać czas z rodziną oraz przyjaciółmi.

MD/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Nina Majewska-Brown, powieść, 2019, premiera
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ostatni StraÅźnik
"Ostatni Strażnik" Jeffa Grubba w księgarniach dla fanów Warcrafta

Książka wypełnia lukę w wydarzeniach między "Narodzinami hordy" a "Falami ciemności".

Polecamy
Muzycznie i filmowo w Znaku
Muzycznie i filmowo w Znaku

Mroczna historia najsłynniejszej blondynki filmowego świata i quasi-autobiografia Erica-Emmanuela Schmitta z muzyką Mozarta to najnowsze propozycje wydawnictwa Znak.

Biografia ikony Bollywoodu
Biografia ikony Bollywoodu

"Król Bollywoodu. Shah Rukh Khan" to pasjonująca opowieść o życiu supergwiazdy indyjskiego kina oraz o kulisach barwnego świata Bollywoodu.

Ostatnio dodane