Nowości - Literatura

Debiutuje nowa książka Blizzard Legends: "World of Warcraft: Vol'jin. Cienie hordy"

2021-07-28 09:52:13

Do sprzedaży trafiła własnie nowa część serii Blizzard Legends: "World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy". Tym razem powieść pióra Michaela Stackpole’a przybliży nam nie tylko początki buntu w Hordzie, na czele którego stanął Vol’jin z Mrocznych Włóczni, ale przede wszystkim pozwoli odkryć piękno orientalnej krainy pandarenów, ich kulturę, zwyczaje, a nawet kuchnię. Nie wahaj się dłużej i przeżyj kolejną przygodę ze swymi ulubionymi bohaterami uniwersum Warcrafta.

World of Warcraft: Vol’jin. Cienie hordy

O książce "World of Warcraft: Vol'jin. Cienie hordy"

Honor – wartość najwyższa dla Hordy i każdego walczącego pod jej sztandarem. Od czasu, gdy Thrall stanął na czele połączonych klanów i odbudował Hordę, włączając w jej szeregi również inne ludy, honor zawsze stał na pierwszym miejscu – w czasach pokoju, jak i wojny. Od krwawego elfa po taurena, każdego obowiązywał ten sam kodeks. To wszystko uległo zmianie po objęciu posady Wodza przez Garosza Piekłorycza. Kiedyś umiłowaniu honorowej walki dorównywał jedynie jego wybuchowy charakter i chęć do wojaczki, ale po tamtych czasach zostało jedynie smutne wspomnienie. Ten, który był gotów wydalić ze swych szeregów zasłużonych oficerów i obedrzeć ich z wszelkich godności za nieczyste zagrania na polu bitwy, sam zaczął knuć i spiskować w cieniu. Kto nie zawahał się skazywać na śmierć za zabijanie cywilów najbardziej tchórzliwymi metodami, ironicznie zaczął te same metody stosowane przez siebie uważać za czyn popełniony na chwałę Hordy.

Ci, którzy pozostali wierni wizji Hordy Thralla, za długo znosili szaleństwa nowego Wodza. Niestety przywódca trolli z plemienia Mrocznych Włóczni, Vol’jin, zbyt późno zdecydował się podjąć działania mające na celu odsunięcie Garosza od władzy. Wódz ubiegł trolla, organizując zamach na jego życie w czasie kampanii wojennej w odległej Pandarii. Jednak Vol’jin wyślizgnął się śmierci. Ciężko ranny, na granicy wytrzymałości trafił do Klasztoru Szado-Pan skrytego na Szczycie Kun-Lai.

Przebywanie u tajemniczych mnichów rozpocznie zupełnie nowy rozdział w życiu Łowcy Cieni. Vol’jin pozna nie tylko nowe techniki walki, ale przede wszystkim nauczy się filozofii pandarenów, która pomoże mu odnaleźć równowagę i widzieć świat zupełnie inaczej niż do tej pory.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: premiera, 2021, Michael Stackpole, opis, okładka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
K.N. Haner LoveInk You
"LoveInk You" - nowa powieść od mistrzyni romansu erotycznego

To ekscytująca i kipiąca emocjami historia miłości na śmierć i życie.

Premiery książek na wrzesień 2021

Dowiedz się, jakich książek warto wyczekiwać we wrześniu.

Armada komiks tom 1
Premiery komiksów Egmontu na wrzesień 2021

W tym miesiącu oferta dla starszych i młodszych czytelników jest bardzo bogata.

Polecamy
S.N.U.F.F.
S. N. U. F. F. - postapokaliptyczna powieść jako satyra na wojnę i media

Książka ukazuje wizjonerskie spojrzenie, które można analizować na kilku płaszczyznach.

Dzieci Hitlera - ksiąÅźka
"Dzieci Hitlera" - wspomnienia potomków najokrutniejszych nazistów

Synowie i córki wojennych zbrodniarzy musieli zmierzyć się z historią i przerażającym dziedzictwem.

Ostatnio dodane
K.N. Haner LoveInk You
"LoveInk You" - nowa powieść od mistrzyni romansu erotycznego

To ekscytująca i kipiąca emocjami historia miłości na śmierć i życie.

Armada komiks tom 1
Premiery komiksów Egmontu na wrzesień 2021

W tym miesiącu oferta dla starszych i młodszych czytelników jest bardzo bogata.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.