Dzieje się - Literatura

Alex Irvine zaprasza do lektury książki "The Division. Skoro świt" [WIDEO]

2019-05-16 10:11:23

W księgarniach jest już powieść "Tom Clancy’s The Division. Skoro świt" autorstwa Alexa Irvine’a. Książka ta stanowi doskonałe uzupełnienie gry wideo pt. „Tom Clancy’s The Division 2” - drugiej produkcji z cieszącego się ogromną popularnością cyklu gier akcji „The Division” stworzonego przez Ubisoft. Alexa Irvine w materiale wideo omawia aspekty książki i gry.

The Division. Skoro świtNajnowsza powieść Aleksa Irvine’a podejmuje niektóre wątki z pierwszej odsłony serii. Świat po zarazie poznajemy z perspektywy czwórki bohaterów: April Kelleher próbującej rozwiązać zagadkę morderstwa swojego męża, dwóch agentów Division – Aurelio Diaza i Ike’a Ronsona, którzy na różne sposoby odgrywają rolę w wątku April, oraz Violet, dziewczynki, której wraz z grupą dzieci udało się przetrwać zarazę.

Podobnie jak druga odsłona serii gier, książka kładzie duży nacisk na losy cywilów. Choć perspektywa agentów jest niezwykle interesująca, a misje, których się podejmują, pełne napięcia, twórcy gry oraz autor książki przyglądają się również życiu zwykłego człowieka w obliczu upadku cywilizacji. Kiedy wokół nich potęgują się tendencje ekstremistyczne i rodzą się żądne władzy frakcje, zwykli obywatele po prostu starają się radzić sobie jak najlepiej i zwyczajnie przetrwać.

Powieść "Tom Clancy’s The Division. Skoro świt"  to gratka dla wszystkich fanów "The Division". Dodatkowo w każdym egzemplarzu książki znajduje się prezent dla graczaunikalny kod umożliwiający odblokowanie bonusowej zawartość gry "Tom Clancy’s The Division 2".

Zobacz także: The Division 2 - wrażenia z prywatnej bety gry [FOTO] >>

MD/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: premiera, gra, The Division 2, powieść, 2019
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
11. Festiwal Conrada
Poznaliśmy program Festiwalu Conrada 2019

W dniach od 21 do 27 października do Krakowa przyjadą ciekawi goście.

Marcin Meller promuje swoją nową książkę [FOTO]

Sprawdźcie, co działo się na wydarzeniu promującym książkę "Nietoperz i suszone cytryny" we Wrocławiu.

Spotkanie autorskie z Edytą Brzozowską [Relacja + FOTO]

Autorka książki "Profesor Dębski. Lekarz od cudu życia" spotkała się z czytelnikami we Wrocławiu.

Polecamy
Bush pisze książkę!
Bush pisze książkę!

Choć brzmi to jak żart, jeden z najmniej popularnych amerykańskich przywódców postanowił spisać swoje wspomnienia. Opisze w nich kulisy swoich najtrudniejszych decyzji politycznych i osobistych.

Do czego Szymon Hołownia ma talent?
Do czego Szymon Hołownia ma talent? Rzeszów

Szymon Hołownia będzie opowiadał o swoim doświadczeniu Kościoła i zderzeniu ze sobą kultur współczesnego świata, a także podpisywał swoje książki.

Ostatnio dodane
11. Festiwal Conrada
Poznaliśmy program Festiwalu Conrada 2019

W dniach od 21 do 27 października do Krakowa przyjadą ciekawi goście.

Marcin Meller promuje swoją nową książkę [FOTO]

Sprawdźcie, co działo się na wydarzeniu promującym książkę "Nietoperz i suszone cytryny" we Wrocławiu.

Konkurs Ziaja