Wybierz miasto
Kultura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

"Zawsze wiedziałam, że Justin wróci!" Littlemooonster96 spotkała się z fanami [FOTO]

2016-11-24

23 listopada 2016, we wrocławskim Empiku Renoma, Angelika Mucha, znana jako Littlemooonster96, spotkała się z fanami, by promować książkę "Justin Bieber. Powrót na szczyt". 

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia>>

Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy na temat książki. Autorka opowiadała, jak doszło do jej napisania. - To nie był mój pomysł. Dostawałam dużo propozycji napisania książki o różnych rzeczach, ale nigdy nie widziałam w tym większego celu. Jednak w przypadku książki o Justinie, stwierdziłam, że to temat dla mnie. Wszyscy wiedzą, że go uwielbiam - opowiadała Angelika Mucha. - Nie miałam informacji od samego Justina, natomiast jestem współautorką książki. Część jest napisana przez dziennikarza (Kuba Biskupski - przyp. red.), który miał dostęp do wszystkich informacji (…), a moim zadaniem było opisanie wszystkiego od strony fanki - jak odbierałam wszystkie sytuacje związane z Justinem, jakie miałam odczucia - tłumaczyła Mucha.

Autorka przyznała także, że powrót do klasycznego medium, jakim jest drukowana książka, nie był dla niej większym problemem. - To było dla mnie wyzwanie i nie ukrywam, że bardzo fajne. Kiedyś pisałam dużo pamiętników, by pamiętać o ważnych rzeczach, a później zaczęłam nagrywać i przekazywałam to w filmach.  W przypadku tej książki miałam też łatwość pisania. Włączałam sobie płytę Justina i od razu łatwiej mi się pisało - mówiła Littlemooonster96.

Nie zabrakło też pytań o początki zamiłowania do Justina Biebera. - Pamiętam bardzo dokładnie, jak to się zaczęło. Kiedyś byłam mu przeciwna i męczyło mnie słuchanie koleżanki, która o nim mówiła. Potem pojawił się film "Justin Bieber: Never say never", czyli pierwszy film o Justinie. Poszłam na ten film i... jestem teraz tutaj. Ten film zmienił wszystko. Zmienia nastawienie do Justina wszystkich, którzy go zobaczą - tłumaczyła Angelika Mucha.

Autorkę poproszono też o komentarz, odnośnie powrotu Justina Biebera na scenę, po przerwie od nagrywania i koncertowania. - Zawsze wiedziałam, że on wróci i nigdy w to nie zwątpiłam. Były momenty, w których jego zachowanie mnie rozczarowało, ale zdaję sobie sprawę z tego, że on jest tylko człowiekiem i ma prawo do błędów. (…) Wytrwale czekałam na jego wielki powrót i się doczekałam - mówiła Mucha. - Justin jest teraz bardziej sobą. On to też przyznaje na każdym koncercie. Teraz śpiewa o czym chce, a na scenie robi co chce. Jego poprzednia trasa była perfekcyjnie zaplanowana, ale teraz on jest sobą i to widać na koncertach. On jest dobrym człowiekiem i teraz może robić to, co zawsze chciał. Nikt nad nim nie stoi - dodała.

Po oddaniu głosu publiczności, nie zabrakło pytania o rękę, którą Angelika dotknęła Justina Biebera, przy okazji jego wizyty w Polsce. - Umyłam ją, oczywiście, ale przez pierwsze dwa dni po tym wydarzeniu, wszystko starałam się robić tą drugą ręką. (…) Gdy dotknęłam jego ręki, to się odwrócił i spojrzał na mnie, bo nie wiedział co się dzieje. Ochroniarz zamknął drzwi, a szyby były przyciemniane, więc już go nie zobaczyłam. Potem nie docierało do mnie to, co się wydarzyło - opowiedziała Littlemooonster96. Po serii pytań od fanów, autorka jeszcze przez długi czas rozdawała autografy i pozowała do wspólnych zdjęć.

Michał Derkacz

fot. Krzysztof Zatycki

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Premiery

Tożsamość zdrajcy

Reżyser: Michael Apted
Gatunek: Thriller
Produkcja: Wielka Brytania

Zapowiedzi

Death Note

Reżyser: Adam Wingard
Gatunek: Thriller
Produkcja: USA
W kinach od: 25-08-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama